Jump to content

Fade Network

Noteikumi
Informācija
  • Fade Network
  • Servera adrese RP.FADE.LV:7777
Sign in to follow this  
Fade

Organizācijas līderu noteikumi

Recommended Posts


Kad saņem līdera tiesības, tev tiek dota liela atbildīta par visu organizāciju, Tu esi tiesīgs pieņemt citus spēlētājus, atlaist spēlētājus un dot viņiem atbilstošus rankus. Bet protams līderim ir arī savi noteikumi, kas parāda vai organizācijas vadītājs ir spējīgs tikt galā ar organizāciju kuru vada.

Līdera noteikumi

1. Aizliegts invitēt biedrus organizācija bez RolePlay pielietojuma vai arī ar ļoti zemu RolePlay pielietojuma. Minimālais RolePlay komandu skaits (/me, /do, /try) ir 6, bet komandām ir jābūt normālas kvalitātes.

Sods par NonRP invite - 1 wp;
Sods par LowRP invite - 1 wp.

2. Līderim kategoriski ir aizliegts izmantot jebkādas palīgprogrammas, jo ja līderis tiek atzīts vainīgs par palīgprogrammu izmantošanu, tad līderis tiek ne tikai banots uz 365 dienām par to, bet arī līderim tiek liegtas organizācijas vadītāja tiesības.

3. Ja esi pieteicies uz kādu līdera statusu un tiec pieņemts par līderi, tad tev ir jābūt arī aktīvam, nedrīkst ienākt reizi nedēļā banku iztīrīt vai māju papildināt.

Sods par Neaktivitāti - 1 wp.

Ja ir attaisnojoši iemesli, organizēt ar administrāciju.


Nākamie noteikumi vairāk attiecās uz Nelegālo organizāciju līderiem.

4. Ja nelegālā organizācija, kas nepiedalās aktīvā, notiekošā Mafbizz/Terrā nozog vai nobugo zonu, tad līderim pienākas klāt 1 warning points par ZonasZagšanu!

5. Nedrīkst spamot bandu hoodus, bandu hood zona skaitās kur ir warehouse (/warehouse). Ja tas notiek un cita banda atņem svešu hood, tad bandas līderis saņem klāt plus 1 WP savam līdera statusam.

6. Aizliegts invitēt biedrus abām karojošajām pusēm Mafbizz/Terras laikā. Sods par šo plus 1 Warning Point līdera statusam. Ja tiek invitēti vairāk par vienu biedru atkīvi notiekošā Mafbizz/Terras laikā, līderis var saņemt pat vairākus Warning Points, atkarībā no pieņemto biedru skaita dotajā Mafbizzā/Terrā.

Mafijas biedru skaits.

Mafijās drīkst atrasties līdz 15 biedriem vienlaicīgi spēlē aktīvi notiekošā Mafbizz. Ja konkrētā mafija nepiedalās Mafbizz, tad spēlētāju skaits vienlaicīgi spēlē drīkst būt augstāks.

Bandu biedru skaits.

Bandās drīkst atrasties līdz 10 biedriem vienlaicīgi spēlē aktīvi notiekošā Terrā. Ja konkrētā banda nepiedalās Terra, tad spēlētāju skaits vienlaicīgi spēlē drīkst būt augstāks.

Par pārkāpumu administrātors ir tiesīgs sodīt ar:

Brīdināt un dot laiku samazināt biedru skaitu;

Orgnizācijas līderis saņem 1 warning point un administrātors ir tiesīgs samazināt biedru skaitu.


Līderim sasniedzot 3 warning points (WP tiek) liegtas organizācijas līdera tiesības.

Noteikumu nezināšana neatbrīvo no soda. Noteikumi var tikt pilnveidoti jebkurā laikā.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×